KONST / Litografier / Litografi 7964614
nr 796 4614
Per Adalbert von Rosen
(f. 1953), Sverige
Litografi, Per Adalbert von Rosen (f. 1953), HC-upplaga, signerad, motivets mått: 30x50
Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 december 2012
kl 18:20:29
10/12 11:34:12
10/12 18:20:25
Per Adalbert von Rosen
Läs mer om Per Adalbert von Rosen